Przystawki

Łyżka standardowa

Oferowana w różnych wymiarach i pojemnościach, przeznaczona do różnego rodzaju robót, np. załadunku materiałów lekkich (trocin, nawozu, zrębki), odśnieżania, itp.
Dostępna także z zębami ułatwiającymi pracę.
Do kopania, przeładunku, wyrównywania terenu i warstw uprawnych. Jest idealna do prac budowlanych i ornych. Specjalna konstrukcja umożliwia operatorowi obserwowanie łyżki z odpowiedniego kąta z pozycji kierowcy.

 

Chwytak do pni

Chwytaki niezbędny do podnoszenia gałęzi jak i drzew i fragmentów drewna.

 

Widlak obrotowy do palet

To podstawowe narzędzie do podnoszenia i przewożenia materiałów umieszczonych na paletach. Widły te mogą zostać szybko wyregulowane, dzięki obrotowi hydraulicznemu.

 

Minikoparka

Uniwersalna minikoparka zaprojektowana do lekkich prac ziemnych. Ta profesjonalna przystawka pasuje do małych i średnich maszyn Multione.

Podkaszarka do poboczy średnica 80cm

Idealne narzędzie do przycinania krawędzi trawnika, żywopłotów, kompozycji kwiatowych itp. Urządzenie to składa się z tarczy tnącej sterowanej hydraulicznie z możliwością regulacji głębokości cięcia. Idealne do koszenia wokół drzew.

Pług śnieżny

Wydajny pług śnieżny z hydraulicznym sterowaniem. Idealne narzędzie do odśnieżania ulic, publicznych i prywatnych placów.

I wiele innych :

 

  

 Przystawki.pdf